Produkte Te Reja

Tavoline prej Hekuri
Tavoline prej Hekuri
Tavoline prej Hekuri

Tavoline prej Hekuri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 4,900
TVSH përfshirë!

Tavolina elegante e kendit është perfekte për dhomën tuaj të ndenjes, kuzhinën ose dhomën e gjumit, e gjithanshme dhe i jep ambjentit një prekje klasike falë kombinimt qe eshte punuar. 

Përmasat: diam. 39 x lartesi 65 cm