Produkte Te Reja

Tavoline prej Hekuri

Tavoline prej Hekuri

Cmimi bazë
Lek 4,400
Cmimi në ulje
Lek 3,900
TVSH përfshirë!

Tavolina elegante e kafesë është perfekte për dhomën tuaj të ndenjes, kuzhinën ose dhomën e gjumit, e gjithanshme dhe i jep ambjentit një prekje klasike falë kombinimit të ngjyrave. 

Përmasat: diam. 43 x lartesi 44 cm