Produkte Te Reja

Stol Banaku "BRISTOL"
Stol Banaku "BRISTOL"
Stol Banaku "BRISTOL"
Stol Banaku "BRISTOL"
Stol Banaku "BRISTOL"

Stol Banaku "BRISTOL"

Cmimi bazë
Lek 9,000
Cmimi në ulje
Lek 9,000
TVSH përfshirë!

Poltron me copë kadife të trashë, me strukturë prej hekuri, me një densitet të lartë sfungjeri që e bën qendrimin shumë komod dhe të rehatshëm. Karrige banaku per kuzhine. Zgjidhni ngjyrën e cila i përshtatet ambjentit tuaj. Ngjyrat klasike dhe dizajni elegant e bëjnë atë të përsosur për çdo dekor në shtëpi.

Përmasat: 44.5 x 52 x lartësi 68 cm