BLACK FRIDAY VETEM 3 DITE ULJE (kliko ketu)

Set 3 Tavolina Rrumbullake ne Dru edhe Metal
Set 3 Tavolina Rrumbullake në Dru dhe Metal (3667741933661)

Set 3 Tavolina Rrumbullake ne Dru edhe Metal

Cmimi bazë
Lek 15,000
Cmimi në ulje
Lek 15,000
TVSH përfshirë!

Ky grup i përbërë nga 3 tavolina mund të përdoret si tavolina kafeje në dhomën e ndenjes ose si tavolina afër dhomës së gjumit. Këmbët e hekurit sigurojnë forcë dhe stabilitet më të madh se tavolinat e zakonshme.

Permasat:

  • diam. cm. 33.5 x h. cm. 60
  • diam. cm. 42 x h. cm. 70
  • diam. cm. 49 x h. cm. 80