Produkte Te Reja

Set 2 Tavolina Mermeri

Set 2 Tavolina Mermeri

Cmimi bazë
Lek 19,900
Cmimi në ulje
Lek 19,900
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është e bërë prej mermeri të butë, mbështetja është në çelik, i lyer me ngjyre inoksi të ndritshme dhe të këndshme. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj.

Permasat:
diam. 35 x lartesi 43 cm.
diam. 42 x lartesi 50 cm.