Produkte Te Reja

Mbajtese Shishe Vere
Mbajtese Shishe Vere
Mbajtese Shishe Vere

Mbajtese Shishe Vere

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 1,990
TVSH përfshirë!

Dizajni elegant i mbajtëses është ideale për vendosjen e shisheve tuaja të preferuara në një vend elegant dhe lehtësisht të arritshëm. Kjo mbajtëse metalike ofron një hapsirë për 6 shishe dhe vjen ne dy ngjyra. 

Përmasat: 21 x 17 x lartësi 34 cm