Produkte Te Reja

Llambë Tavoline Kristal
Llambë Tavoline Kristal
Llambë Tavoline Kristal

Llambë Tavoline Kristal

Cmimi bazë
Lek 2,000
Cmimi në ulje
Lek 2,000
TVSH përfshirë!

Llambë tavoline, përmban një model vizual 3D trëndafili të vendosur në dysheme nën efektin e dritës RGB. Kombinimi i pamjes elegante dhe dritës shkëlqyese shpreh konotacionin unik dhe temperamentin artistik të një llambë. Ndryshimi ngjyrave behet me telekomande ose me touch, ngjyrat jane bojeqielli, e bardhe, e kuqe, portokalli, lejla, pink, jeshile etj. 

Përmasat: diam. 8.5 x lartësi 22 cm.