Produkte Te Reja

Karrige me Strukturë Hekuri "Rio"

Karrige me Strukturë Hekuri "Rio"

Cmimi bazë
Lek 16,000
Cmimi në ulje
Lek 13,000
TVSH përfshirë!

Karrige e bërë nga pëlhura të trasha dhe të qëndrueshme. Ulësja dhe pjesa e pasme e karriges janë të dizenjuar për t´u mbështetur ne një pozicion të rehatshëm për trupin si dhe për të shmangur lodhjen. Këmbët e zeza të karriges janë bërë prej metali të përforcuar. Përdorim ideal për dhomën e ngrënies, të ndënjes, dhomën e gjumit, karrige për zyrë, karrige këndi për lexim etj. 

Përmasat: 63 x 46 x lartesia 86 cm