Produkte Te Reja

Set 4 Jastëk për Karrige Dekorativ Pambuk 100% "Creed"
Set 4 Jastëk për Karrige Dekorativ Pambuk 100% "Creed"

Set 4 Jastëk për Karrige Dekorativ Pambuk 100% "Creed"

Cmimi bazë
Lek 4,500
Cmimi në ulje
Lek 4,500
TVSH përfshirë!

Set 4 jastëk dekorativ pambuk 100% "Creed" vjen tek ju ne 3 ngjyra. Materialet e kualitetit të lartë: Mbushja e klasit të parë të jasteku mbështetës të karrigeve përbëhet nga 100% pambuk, me lëmim sipërfaqësor, lëkurë të butë dhe të këndshme. Veshje me cilësi të lartë është bërë nga fibra poliestër, duke siguruar komoditetin e mbeshtetjes së rehatshme.