Produkte Te Reja

Aromatizues Qeramike 350ml

Aromatizues Qeramike 350ml

Cmimi bazë
Lek 1,150
Cmimi në ulje
Lek 1,150
TVSH përfshirë!

Aromatizues qeramike me kapak dhe shkopinj bambu. Jepini shtëpisë tuaj një atmosferë mikpritëse dhe me aromë të këndshme dhe shtoni një prekje stili në dekor. Aromatizuesi nuk eshte i mbushur.

Permasat:  diametri 8 cm x lartesi 11 cm (350ml)