Produkte Te Reja

Raft Druri

Raft Druri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 13,900
TVSH përfshirë!

Raft per banjo me 4 ndarje, nje raft ideal per vendosjen e rrobave, peshqireve edhe aksesoreve te banjos. Materiali i bërë prej druri. Sipërfaqja e lëmuar dhe e qëndrueshme ndaj ujit është jashtëzakonisht e lehtë  për t'u pastruar me një leckë të lagur. Permasat  cm. 120 x 47 x h. cm. 154