Produkte Te Reja

Vazo Dekorative Druri

Vazo Dekorative Druri

Cmimi bazë
Lek 3,500
Cmimi në ulje
Lek 2,500
TVSH përfshirë!

Vazo dekorative me strukture prej druri dhe shporte ne shelg. Ideale per mbjelljen e bimeve natyrale. Kjo vazo është ideale për t'u vendosur pranë mobiljeve ose në një cep te dhomës. Vjen ne dy ngjyra te ndryshme.

Permasat: diam. 40.5 x lartesia 52 cm