Produkte Te Reja

Varëse Rrobash Hekuri dhe Mermeri

Varëse Rrobash Hekuri dhe Mermeri

Cmimi bazë
Lek 6,500
Cmimi në ulje
Lek 5,000
TVSH përfshirë!

Varëse elegante që ofron një zgjidhje tërheqëse dhe praktike për vendosjen e rrobave tuaja të përditshme. Ideale për dhomë gjumi, hyrje në shtëpi dhe më shumë. Me 7 grepa, kjo varëse është një zgjidhje perfekte për veshjet, çantat, xhaketën etj. Struktura hekurit ofron qëndrueshmëri dhe  stabilitet të lartë.

Permasat: diam. 32.5 x lartesia 170 cm