SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Tavoline Xhami me Strukture Hekuri 55 cm.

Tavoline Xhami me Strukture Hekuri 55 cm.

Cmimi bazë
Lek 12,500
Cmimi në ulje
Lek 10,500
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është bërë prej xhami pasqyrë, mbështetja është në çelik inox, e lyer me një shtresë boje ne gold, të ndritshme. Tavolina përdoret gjerësisht në shtëpi si një tavolinë e përkryer për sherbim dhe dekorim. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj. 

Permasat:
diam. 46 x lartesia 55 cm