PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Tavoline Xhami me Strukture Hekuri 48 cm.

Tavoline Xhami me Strukture Hekuri 48 cm.

Cmimi bazë
Lek 11,900
Cmimi në ulje
Lek 9,300
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është bërë prej xhami pasqyrë, mbështetja është në çelik inox, e lyer me një shtresë boje ne gold, të ndritshme. Tavolina përdoret gjerësisht në shtëpi si një tavolinë e përkryer për sherbim dhe dekorim. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj. 

Permasat:
diam. 39 x lartesia 48 cm