Produkte Te Reja

Tavoline Mesi Hekuri dhe Druri MDF
Tavoline Mesi Hekuri dhe Druri MDF

Tavoline Mesi Hekuri dhe Druri MDF

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 16,900
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është bërë prej druri MDF natyral, mbështetja është në hekur, e lyer me ngjyrë të zezë. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj.

Përmasat: 115 x 60 x lartësi 45.5 cm