Produkte Te Reja

Tavoline Mesi Mermeri

Tavoline Mesi Mermeri

Cmimi bazë
Lek 23,900
Cmimi në ulje
Lek 23,900
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është e bërë prej mermeri të butë, mbështetja është në çelik, i lyer me ngjyre inoksi të ndritshme dhe të këndshme. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj.

Permasat: diam. 60 x lartesi 41 cm