PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Tavoline Mesi Carson
Tavoline Mesi Carson

Tavoline Mesi Carson

Cmimi bazë
Lek 6,800
Cmimi në ulje
Lek 6,800
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është bërë prej druri MDF ngjyre gri, këmbë të lehta druri ngjyre natyrale, një kombinim bashkëkohor dhe retro. Dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj.

Permasat: diam. 80 cm. x lartesia 47 cm.