SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Tavolinë Mermeri me Strukture Hekuri cm. 74

Tavolinë Mermeri me Strukture Hekuri cm. 74

Cmimi bazë
Lek 8,900
Cmimi në ulje
Lek 8,900
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është bërë prej mermeri, mbështetja është në çelik inox, e lyer me një shtresë bojë të artë, të ndritshme dhe të këndshme. Tavolina e kafes përdoret gjerësisht në shtëpi si një tavolinë e përkryer për sherbim dhe dekorim. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj. 

Përmasat:
cm. 34 x 34 x lartësi. 74cm