Produkte Te Reja

Tavolinë Mermeri me Strukture Hekuri cm. 54

Tavolinë Mermeri me Strukture Hekuri cm. 54

Cmimi bazë
Lek 5,900
Cmimi në ulje
Lek 5,900
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është bërë prej mermeri, mbështetja është në çelik inox, e lyer me një shtresë bojë të artë, të ndritshme dhe të këndshme. Tavolina e kafes përdoret gjerësisht në shtëpi si një tavolinë e përkryer për sherbim dhe dekorim. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj. 

Përmasat:
cm. 30 x 30 x lartësi. 54cm