Produkte Te Reja

Tavolinë anësore Hekuri 82cm

Tavolinë anësore Hekuri 82cm

Cmimi bazë
Lek 8,900
Cmimi në ulje
Lek 6,900
TVSH përfshirë!

Tavolina është prej hekuri ne ngjyre te zezë dhe sipërfaqe prej druri ne ngjyre natyrale. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj. 

Përmasat: 35 x 35 x lartësi 82 cm.