Produkte Te Reja

Tavolina Mesi Mermeri

Tavolina Mesi Mermeri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 49,900
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është e bërë prej mermeri të butë, mbështetja është në çelik, i lyer me një shtresë bojë të artë, të ndritshme dhe të këndshme. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj.

Permasat: diam.100 x lartesi 55 cm.