PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Shportë Ovale e Thurur në Shelgë "Mawi" 49cm

Shportë Ovale e Thurur në Shelgë "Mawi" 49cm

Cmimi bazë
Lek 5,190
Cmimi në ulje
Lek 5,190
TVSH përfshirë!

Shporte ovale me kapak te thurur ne shelge "Mawi" te veshura me cope pelhure. Kjo shporte e hijshme e stilit të thjeshtë jep një hijeshi diskrete dhe mikpritëse në banjë ose në kuzhinë - struktura e ajrosjes siguron anti-myk dhe nuk gjeneron erëra të këqija.

Permasat: 41 
x 30 x lartesi 49 cm.