SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Shportë e Thurur në Shelgë "Mawi" 56cm

Shportë e Thurur në Shelgë "Mawi" 56cm

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 5,900
TVSH përfshirë!

Shporte me kapak te thurur ne shelge "Mawi" te veshura me cope pelhure. Kjo shporte e hijshme e stilit të thjeshtë jep një hijeshi diskrete dhe mikpritëse në banjë ose në kuzhinë - struktura e ajrosjes siguron anti-myk dhe nuk gjeneron erëra të këqija.

Permasat: 45
 x 33 x lartesi 56 cm.