PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Shportë e Thurur në Shelgë "Mawi" 40 cm

Shportë e Thurur në Shelgë "Mawi" 40 cm

Cmimi bazë
Lek 3,900
Cmimi në ulje
Lek 3,900
TVSH përfshirë!

Shporte me kapak te thurur ne shelge "Mawi" te veshura me cope pelhure. Kjo shporte e hijshme e stilit të thjeshtë jep një hijeshi diskrete dhe mikpritëse në banjë ose në kuzhinë - struktura e ajrosjes siguron anti-myk dhe nuk gjeneron erëra të këqija.

Permasat: 
32 x 23 x lartesi 40 cm.