KOLEKSIONI I RI VERE 2021 (kliko ketu)

Set Tualeti Mbajtese Letre+Furce 3 Ngjyra
Set Tualeti Mbajtese Letre+Furce 3 Ngjyra
Set Tualeti Mbajtese Letre+Furce 3 Ngjyra

Set Tualeti Mbajtese Letre+Furce 3 Ngjyra

Cmimi bazë
Lek 3,300
Cmimi në ulje
Lek 3,300
TVSH përfshirë!

Aksesor tualeti me një dizajn elegant, dy paisje në një zgjidhje të vetme plotësisht higjenike dhe në një vend gjendet edhe mbajtesja elegante per letër tualeti me një përzierje moderne të inoksit  një aksesor i rafinuar dhe i çmuar për banjën tuaj.

Permasat: 22 x lartesia 66  cm