SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Set Tualeti Mbajtese Letre+Furce

Set Tualeti Mbajtese Letre+Furce

Cmimi bazë
Lek 3,500
Cmimi në ulje
Lek 3,500
TVSH përfshirë!

Aksesor tualeti me një dizajn elegant, dy paisje në një zgjidhje të vetme plotësisht higjenike dhe në një vend gjendet edhe mbajtesja elegante per letër tualeti me një përzierje moderne të inoksit  një aksesor i rafinuar dhe i çmuar për banjën tuaj.

Permasat: 22 x lartesia 66  cm