Produkte Te Reja

Set Tavoline dhe 2 Karrige Hekuri

Set Tavoline dhe 2 Karrige Hekuri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 18,900
TVSH përfshirë!

Set 2 karrige me tavolinë, të bëra me dorë, me nje perkujdesje në çdo detaj. Karriget dhe tryeza e rrumbullakët janë të zbukuruara me harqe elegante prej hekuri. Të përshtatshme për përdorim në natyrë dhe rezistente ndaj motit. 

Permasat:
Tryeza: diam. 61 x lartesia 70 cm
Karrige: 38 x 38 x lartesia 93 cm