Bli nga shtëpia, Paguaj në Dorëzim

Set 4 Tasa Porcelani me Tabaka Bambu (3689890938973)

Set 4 Tasa Porcelani me Tabaka Bambu

Cmimi bazë
Lek 1,790
Cmimi në ulje
Lek 1,790
TVSH përfshirë!

Dizajn i thjeshtë dhe elegant, set 4 tasa antipastash, prej porcelani. Tabakaja është bërë prej bambuje për transport dhe sherbim të lehtë. Dizajn i lire për një shumëllojshmëri të produkteve për të plotësuar nevojat e të gjithë familjes. Ngjyra e bardhe. Perdoret në pjatalarëse dhe mikrovalë (vetëm prej porcelani).

  • Diam. tasit cm. 7 x h. cm. 3.5
  • Diam. pergjithshem cm. 12.5 x 9