Produkte Te Reja

Set 3 Tavolina Druri
Set 3 Tavolina Druri Rrumbullake (3667618201693)

Set 3 Tavolina Druri

Cmimi bazë
Lek 14,500
Cmimi në ulje
Lek 14,500
TVSH përfshirë!

Ky grup i përbërë nga 3 tavolina mund të përdoret si tavolina kafeje në dhomën e ndenjes ose si tavolina afër dhomës së gjumit. Këmbët e drurit sigurojnë forcë dhe stabilitet më të madh se tavolinat e zakonshme.

Përmasat 

  • diam. 38 x lartesia 36 cm
  • diam. 43 x lartesia 44 cm
  • diam. 51 x lartesia 51.5 cm