PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Set dy Mbajtese Librash Qeramike

Set dy Mbajtese Librash Qeramike

Cmimi bazë
Lek 1,890
Cmimi në ulje
Lek 1,890
TVSH përfshirë!

Set dy mbajtese librash qeramike model ananas. Dekoroni dhomën tuaj të studimit dhe vendosni librat tuaj të organizuar dhe me nje pamje te bukur. 

Permasat: 13.5 x 10.5 x lartesi 20 cm