PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Set  3 Tryeza Hekuri
Set  3 Tryeza Hekuri

Set 3 Tryeza Hekuri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 4,500
TVSH përfshirë!

Të punuara me mjeshtëri, tavolina është bërë prej metali dhe jane rezistente ndaj ndryshimeve të motit dhe ofrojnë sipërfaqe që janë të lehta për t'u pastruar.

Përmasat 

  • diam. 20 cm x lartesia 28 cm
  • diam. 25 cm x lartesia 33.5 cm
  • diam. 30 cm x lartesia 38.5 cm