Produkte Te Reja

Set 3 Tavolina Rrumbullake ne Dru edhe Metal

Set 3 Tavolina Rrumbullake ne Dru edhe Metal

Cmimi bazë
Lek 16,000
Cmimi në ulje
Lek 16,000
TVSH përfshirë!

Ky grup i përbërë nga 3 tavolina mund të përdoret si tavolina kafeje në dhomën e ndenjes ose si tavolina afër dhomës së gjumit. Këmbët e hekurit sigurojnë forcë dhe stabilitet më të madh se tavolinat e zakonshme.

Permasat:
diam. 37.5 x lartesia 48.5 cm
diam. 43 x lartesia 59 cm
diam. 51 x lartesia 64 cm