Produkte Te Reja

Set 3 Tavolina prej Druri
Set 3 Tavolina prej Druri
Set 3 Tavolina prej Druri

Set 3 Tavolina prej Druri

Cmimi bazë
Lek 11,500
Cmimi në ulje
Lek 9,900
TVSH përfshirë!

Praktike dhe dekorative, me setin e tre tavolinave prej druri mund te dekoroni dhomën tuaj te ndenjes. Me një dizajn elegant në stilin nordik, ky set sjell një theks unik në dhomën tuaj të ndenjes. Këto 3 tavolina kafeje mund të përshtaten sipas nevojës dhe janë perfekte për hapësira të vogla dhe të mëdha.

Përmasat:
diam. 49 x lartësi 49 cm
diam. 40 x lartësi 40 cm
diam. 29.5 x lartësi 30 cm