Produkte Te Reja

Set 3 Tavolina Druri dhe Metali

Set 3 Tavolina Druri dhe Metali

Cmimi bazë
Lek 19,500
Cmimi në ulje
Lek 19,500
TVSH përfshirë!

Set tavolinash të bukura të punuar me dorë nga druri, hekuri dhe shelgut të palmës nje kombinim ideal. Modele të shkëlqyera për të sjellë atë ndjenjë të ngrohtë në shtëpinë tuaj. 

Permasat:

diam. 26 x lartesi 37 cm
diam. 34 x lartesi 42 cm
diam. 44 x lartesi 47.5 cm