Produkte Te Reja

Set 2 Tavolina Xhami Strukture Hekuri
Set 2 Tavolina Xhami Strukture Hekuri
Set 2 Tavolina Xhami Strukture Hekuri

Set 2 Tavolina Xhami Strukture Hekuri

Cmimi bazë
Lek 18,900
Cmimi në ulje
Lek 18,900
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është bërë prej xhami pasqyrë, mbështetja është në çelik inox, e lyer me një shtresë boje ne gold, të ndritshme. Tavolina përdoret gjerësisht në shtëpi si një tavolinë e përkryer për sherbim dhe dekorim. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj. 

Permasat:
diam. 39 x lartesia 48 cm
diam. 46 x lartesia 55 cm