Produkte Te Reja

Set 2 Tavolina Mesi FLY
Set 2 Tavolina Mesi FLY

Set 2 Tavolina Mesi FLY

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 12,500
TVSH përfshirë!

Set dy tavolina mesi me një dizajn klasik retro kanë një kombinim të përsosur të ngjyrave të bardhë dhe druri, linjat dhe format karakteristike të tryezave janë të përshtatshme për çdo ambjent të shtepise dhe zyrave tuaja. Tavolinat jane bërë nga dy materiale të ndryshme të veçanta, të cilat janë të ngurta dhe të qëndrueshme, siperfaqa e tavolinave është bërë nga MDF me cilësi të lartë dhe me ngjyre te bardhe. Sipërfaqa e tavolines është e lëmuar dhe e lehtë për tu pastruar. Këmbët e saj janë prej druri.

Permasat:
115 x 63 x lartesia 45 cm
 75  x 41 x lartesia 40 cm