Produkte Te Reja

Set 2 Tavolina Mermeri me Strukture Hekuri

Set 2 Tavolina Mermeri me Strukture Hekuri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 13,900
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është bërë prej mermeri, mbështetja është në çelik, e lyer me një shtresë bojë të artë, të ndritshme dhe të këndshme. Tavolina e kafes përdoret gjerësisht në shtëpi si një tavolinë e përkryer për sherbim dhe dekorim. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj. 
Permasat:
30cm x 30cm x l. 54cm 
34cm x 34cm x l. 74cm