Set 2 Tavolina Mesi JORY
Set 2 Tavolina Mesi JORY

Set 2 Tavolina Mesi JORY

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 6,600
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është bërë prej druri MDF, mbështetja është në çelik , e lyer me ngjyrë të zezë. Tavolina e kafes përdoret gjerësisht në shtëpi si një tavolinë mesi  e përkryer për sherbim dhe dekorim. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj. 

Permasat:
diam.38 x lartesi 37 cm
diam.31 x lartesi 32 cm