SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Tavolina Mesi "Nest" me Hekur te Bardhë

Tavolina Mesi "Nest" me Hekur te Bardhë

Cmimi bazë
Lek 7,500
Cmimi në ulje
Lek 7,500
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është bërë prej druri MDF, mbështetja është në hekur, e lyer me ngjyrë të bardhë.  Pjesa e sipërme e tavolinës është e lëvizshme dhe të krijon mundesinë të përdoret si një shportë për të vendosur libra, bime natyrale, sende etj. Seti i tavolinave mund te përdoren si tavolina mesi në dhomën tuaj të ndenjes. 

Permasat:
diam. 40 x lartesi 38 cm
diam. 36 x lartesi 35 cm