Produkte Te Reja

Set 2 Tavolina Mesi Mermeri

Set 2 Tavolina Mesi Mermeri

Cmimi bazë
Lek 18,900
Cmimi në ulje
Lek 18,900
TVSH përfshirë!

Sipërfaqja e tavolinës është e bërë prej mermeri të butë, mbështetja është në çelik inox, i lyer me një shtresë bojë të artë, të ndritshme dhe të këndshme. Tavolina e kafes përdoret gjerësisht në shtëpi si një tavolinë e përkryer për sherbim dhe dekorim. Struktura e saj kompakte dhe dizajni i saj i bukur janë perfekte për zyrën tuaj, dhomen e ndenjes etj.

Permasat:
55 x 30 x lartesia 46 cm
60 x 35 x lartesia 53 cm