Produkte Te Reja

Set 2 Karrige me Tavolinë prej Hekuri

Set 2 Karrige me Tavolinë prej Hekuri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 17,900
TVSH përfshirë!

Set 2 karrige me tavolinë në ngjyrë të zezë, të bëra me dorë, me nje perkujdesje në çdo detaj. Karriget dhe tryeza e rrumbullakët janë të zbukuruara me harqe elegante prej hekuri. Të përshtatshme për përdorim në natyrë dhe rezistente ndaj motit. 

Përmasat:
Tryeza: 60 x lartesia 70 cm
Karrige: 40 x 40 x lartesia 92 cm