Produkte Te Reja

Raft Muri per Tualet
Raft Muri per Tualet
Raft Muri per Tualet
Raft Muri per Tualet
Raft Muri per Tualet

Raft Muri per Tualet

Cmimi bazë
Lek 6,500
Cmimi në ulje
Lek 3,990
TVSH përfshirë!

Organizoni tualetin tuaj me prakticitet dhe stil, është krijuar për të ofruar elegancë dhe efikasitet në një produkt të vetëm, pa pasur nevojë për vrima ose instalime të komplikuara. Konstruksioni premium prej çeliku inox është rezistent ndaj korrozionit. Sistemi inovativ i tërheqshëm ju lejon të palosni mbajtësen kur nuk është në përdorim, duke kursyer hapësirë ​​dhe duke mbajtur tualetin tuaj të organizuar. 

Përmasat: 50 x 22 x lartësi 23.5 cm.