Produkte Te Reja

Raft Hekuri dhe Xhami
Raft Hekuri dhe Xhami

Raft Hekuri dhe Xhami

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 23,500
TVSH përfshirë!

Raft me 5 nivele, mund të përdoret si një vendqëndrim për objekte dekorative ose raft për të vendosur lule, libra etj. Struktura në çelik me ngjyrë gold dhe siperfaqa prej xhami ne ngjyre te zeze. 

Permasat: 120 x 35 x lartesia 73 cm