Produkte Te Reja

Poltron me copë Kadife me Këmbë Hekuri
Poltron me copë Kadife me Këmbë Hekuri
Poltron me copë Kadife me Këmbë Hekuri

Poltron me copë Kadife me Këmbë Hekuri

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 3,890
TVSH përfshirë!

Poltron me copë kadife të trashë me këmbët prej hekuri me një densitet të lartë sfungjeri që e bën qendrimin shumë komod edhe te rehatshëm. Zgjidhni ngjyren e cila i pershtatet ambjentit tuaj. Ngjyrat klasike dhe dizajni elegant e bëjnë atë të përsosur për çdo dekor në shtëpi.
Permasat: diam 26 x lartesia 43 cm