PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Poltron “Piper” Copë Kadife

Poltron “Piper” Copë Kadife

Cmimi bazë
Lek 4,800
Cmimi në ulje
Lek 4,800
TVSH përfshirë!

Poltron “Piper” me copë kadife rezistente ndaj njollave dhe me strukturë hekuri. Poltron komod edhe i pershtatshëm për cdo lloj ambjenti. Ngjyrat klasike dhe dizajni elegant e bëjnë atë të përsosur për çdo dekor në shtëpi.

Përmasat: diam. 30 x lartësia 40 cm