Produkte Te Reja

Poltron "Mona" me Strukture Metalike
Poltron "Mona" me Strukture Metalike

Poltron "Mona" me Strukture Metalike

Cmimi bazë
Lek 4,800
Cmimi në ulje
Lek 4,800
TVSH përfshirë!

Poltron "Mona" me copë kadife rezistente ndaj njollave me këmbë hekuri, shumë komod edhe i pershtatshëm për cdo lloj ambjenti.    (diam. cm. 36.5 x lartesi. cm. 45). Ngjyrat klasike dhe dizajni elegant e bëjnë atë të përsosur për çdo dekor në shtëpi, falë madhësisë së vogël dhe peshës  së lehtë, është e lehtë për t'a lëvizur dhe transportuar.  Vjen tek ju ne dy ngjyra.