PRODUKTE TE REJA (kliko ketu)

Pasqyre Dekorative

Pasqyre Dekorative

Cmimi bazë
Të shitura
Cmimi në ulje
Lek 1,990
TVSH përfshirë!

Pasqyrë dekorative me kornizë polipropileni. Pasqyrë me kornizë elegante dhe moderne për shtëpinë ose biznesin tuaj.

Përmasat: diam. 50 cm