SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Mbulesa Tavoline "Creed"
Mbulesa Tavoline "Creed"

Mbulesa Tavoline "Creed"

Cmimi bazë
Lek 1,390
Cmimi në ulje
Lek 1,390
TVSH përfshirë!

Mbulesa tavoline cotone "Creed" me dekore 100% pambuk pershtatet mirë në çdo tavolinë dhe krijon një pamje elegante. Ju mund të zgjidhni midis 3 dekoreve. Kjo mbulesë tavoline do ta bëjë tryezën tuaj dhe kuzhinën tuaj të ndritshme dhe më unike.