SUMMER 23 COLLECTION (kliko ketu)

Mbulesa Tavoline "Creed"
Mbulesa Tavoline "Creed"

Mbulesa Tavoline "Creed"

Cmimi bazë
Lek 1,900
Cmimi në ulje
Lek 1,900
TVSH përfshirë!

Mbulesa tavoline cotone "Creed" me dekore 100% pambuk pershatet mirë në çdo tavolinë dhe krijon një pamje elegante. Ju mund të zgjidhni midis 3 dekoreve edhe 4 permasave. Kjo mbulesë tavoline do ta bëjë tryezën tuaj dhe kuzhinën tuaj të ndritshme dhe më unike.